Previous Next

Семинар продукции GoDEX 2019

З нагоди десятиріччя співпраці ТОВ «НВО «РИФ» та світового лідера в галузі термотрансферного обладнання Тайванської компанії GoDEX 15 травня 2019 року відбувся партнерський семінар, присвячений принтерам для друку етикеток.

Компанія «РИФ» на протязі 10-ти років є ексклюзивним офіційним імпортером та дистриб’ютором обладнання GoDEX в Україні. У нашому каталозі продукції GoDEX представлений широкий асортимент принтерів усіх типів та опцій до них. Крім того здійснюється гарантійна та пост гарантійна сервісна підтримка.

Головним спікером заходу був регіональний менеджер компанії GoDEX James Chang. Протягом 3 годин близько 50 компаній-партнерів з усіх куточків України разом з великою родиною «РИФ» мали можливість розширити багаж знань про надійні та якісні принтери GoDEX. Була представлена розгорнута інформація стосовно асортименту продукції та його оновлення, ринкової позиції у світі та в Україні, якості та особливостей представлених пристроїв, останніх світових тенденцій в галузі маркування. Серед новинок GoDEX, які зацікавили наших партнерів, був спеціалізований принтер для маркування пробірок, обладнаний вбудованим аплікатором. Ми з нетерпінням очікуємо офіційної появи такої цікавинки у нашому каталозі (слідкуйте за новинами!).

Також були розглянуті переваги офіційного програмного забезпечення GoDEX, методів його застосування та адаптації для українського ринку.

Після продуктивної основної частини семінару ми були раді відпочити з нашими партнерами-друзями в неформальній обстановці під час прогулянки на пароплаві. Чудова погода дозволила нам помилуватися краєвидами величного Дніпра, а дегустація вишуканих вин відомих світових виробників у супроводі сомельє стали чудовим завершенням вечора.

Дякуємо компанії GoDEX та нашим партнерам за чудовий захід, які ми зробили разом!

Мы работаем:

Понедельник — Пятница
9:00 — 18:00

©2023 ООО НПО РИФ.
Все права защищены.
Торговая марка REEF принадлежит ООО НПО РИФ.