Previous Next

Виставка «Індустрія гостинності»

З 3-го по 5-те квітня компанія ТОВ «НВО «РИФ» прийняла участь у виставці «Індустрія гостинності» - єдиному  майданчику на півдні України для рестораторів і готельєрів. Виставка проходила в павільйоні FONTAN SKY Center у м. Одеса.

На виставці був представлений повний комплекс товарів і послуг, необхідних для розвитку і якісної роботи готелів, ресторанів, барів і кафе: починаючи від готових рішень по автоматизації, підбору обладнання та закінчуючи витратними матеріалами. За три дні у виставці прийняли участь більше 120 компаній.

На стенді компанії  ТОВ «НВО« РИФ » була представлена широка лінійка продукції власного виробництва та світових брендів, які компанія  представляє в Україні: поліграфічна продукція, що використовується для маркування;  термо і термотрансферні принтери «GoDeX», «HPRT», «Bixolon»; провідні та безпровідні сканери «Cino», «SunLux»; голчасті і етикет пістолети, аплікатори: «Printex», «Smart», «Previal» і «Red Arrow»; грошові скриньки «Maken» і підставки під планшет;  ТСД: «Zebra» і багато іншого.

Відвідувачі виставки мали можливість  не тільки ознайомитися з продукцією, а й отримати детальну консультацію  з питань підбору обладнання та витратних матеріалів для маркування і обліку товарів від представників і керівництва ТОВ «НВО «РИФ», а також наочно переконатися в якості пропонованої продукції і відзначити її очевидні переваги при використанні.

Ефективне ділове спілкування,  встановлення корисних контактів і нові партнерські відносини відкрили нові горизонти  для подальшого розвитку і взаємодії між виробниками, постачальниками і споживачами сфери HoReCa.

Мы работаем:

Понедельник — Пятница
9:00 — 18:00

©2023 ООО НПО РИФ.
Все права защищены.
Торговая марка REEF принадлежит ООО НПО РИФ.