Риф: від початку до сьогодні

Риф: від початку до сьогодні

Історія компаніі ТОВ «НВО «Риф» розпочинається в 2004 році, коли на одній із виставок познайомилися наші засновники.

На той час вони вже мали гарний досвід в управлінні і чудово знали ринок обладнання для маркування. Перший офіс REEF відкрився в 2005 році – в двох кімнатах працювали керівництво, декілька менеджерів, бухгалтер і там же знаходився склад. Розпочинали роботу з продажів етикетки, ріббонів, а також маркувального обладнання, поширеного на той час. Перший виробничий відділ почав працювати у тому ж 2005 році, де виконувався оперативний друк - термотрансферний друк готових стікерів на замовлення.

Починаючи з 2007 року, REEF починає імпортувати ріббони популярних світових виробників. Компанія налагоджує партнерські відносини, ретельно вивчає асортимент та властивості нових типів матеріалів, поточний попит і, також, формує власні пропозиції на ринку термодруку.

У 2007-2008 роках розпочалися перші перемовини щодо можливих партнерських відносин з компанією GoDEX (Тайвань) – одним із найбільших виробників обладнання для друку в Євразійському регіоні. Саме цей виробник пропонує, на той момент, найбільш прозорі умови (документація, податки, декларації та ін.) співпраці і найякіснішу техніку з доступною ціною для України.

2009 рік стає одним із ключових для подальшого розвитку REEF. Ми відвідуємо величезну кількість міжнародних виставок і конференцій, спілкуємось з багатьма виробниками маркувального обладнання, значно розширюємо власні горизонти. Того ж року знайомимось з виробниками Printex та Cino і закладаємо міцний фундамент для подальших партнерських відносин.

Вже у 2010 році REEF отримує першу велику поставку сканерів від Cino. В цей же період закуповуємо перший блок обладнання для виробництва етикетки, налаштовуємо його та запускаємо власне виробництво. Ще одна надважлива зустріч відбувається цього року і наша компанія починає імпорт і реалізацію широкого асортименту продукції GoDEX. А після відвідування ще одної із великих міжнародних виставок ми знайомимось з брендом Sunlux, що й поклало початок ще одним міцним партнерським відносинам.

2011 рік розширює потужності виробницва: REEF отримує та налаштовує нове обладнання і розпочинає випуск власних ріббонів. Маючи вже величезний досвід і розуміння специфіки товару, ми обираємо найякісніших постачальників сировини для виробництва та підписуємо вигідні контракти на її прямі поставки.

У 2012 році починаємо партнерські відносини та виводимо на вітчизняний ринок нового гравця – HPRT - бренд з цікавим і якісним асортиментом друкуючої техніки та великим досвідом в розробці механізмів для термодруку. В цьому ж році REEF реєструє власний бренд - ТМ «Tama» – витратні матеріали найвищої якості.

За 2014-2015 роки ми отримуємо нове обладнання, виконуємо його надскладне налаштування, проводимо навчання персоналу і запускаємо власні послуги флексографічного друку. Весь процес від виробництва матеріалів до безпосереднього отримання віддрукованого продукту виконується на потужностях компанії REEF. Ми швидко збільшуємо об’єми та асортимент матеріалу для задоволення попиту клієнтів. Паралельно, шукаємо нових і ще якісніших постачальників фарб, спеціальних матеріалів, додаткового обладнання для спеціальних робіт: ламінування, фігурна висічка, тиснення, лакування та ін.

У 2016 році кропітка праця і постійний розвиток допомагають нам розпочати партнерство ще з одним високотехнологічним і якісним виробником - Bixolon (Південна Корея). Високий клас продукції цієї компанії дозволяє конкурувати з ТОПовими світовими брендами техніки такого типу.

TM «REFF» і TM «Tama»

Риф і Тама – офіційні торгові марки, зареєстровані в Україні, мають усі необхідні реєстраційні документи і повністю відповідають сучасним вимогам законодавства.

REEF («Риф») - це надійність, непохитність, потужність, це - риф, який успішно витримує і долає всі негаразди, проблеми, натиски сучасного ринку, при цьому, не зраджуючи своїм принципам та переконанням – взаємній повазі, довірі, чесності та відкритості.

TAMA («Тама») – ця назва була обрана по асоціації з відомою японською кішкою Тама, яка має свою власну цікаву історію і стала символом успіху, щастя і розвитку, адже змінила стандартні погляди на звичні речі.

Сьогодні REEF – це більше 80 співробітників, кожен з яких професіонал своєї справи. Команди REEF приймають участь в різноманітних навчальних семінарах, курсах, вебінарах, конференціях для того, щоб кожного разу надавати вам кваліфіковану та компетентну допомогу з будь-яких питань.

З самого початку існування компанії, ми завжди вивчаємо продукцію, аналізуємо та шукаємо нові пропозиції, тестуємо та обираємо найкраще обладнання і найякісніші матеріали для виробництва. Здобувши за ці роки великий вплив, розвинувши власне потужне виробництво REEF постійно розширює асортимент та отримує більш зручні і лояльні умови від власних постачальників і, тим самим, ми маємо можливість створювати максимально зручні і вигідні пропозиції для вас.

Мы работаем:

Понедельник — Пятница
9:00 — 18:00

©2023 ООО НПО РИФ.
Все права защищены.
Торговая марка REEF принадлежит ООО НПО РИФ.