Previous Next

Допомога ГО "Родина для осіб з інвалідністю"

Співробітники компанії Риф завітали до ГО "Родина для осіб з інвалідністю" і передали організації комплекти різноманітних побутових та гігієнічних засобів, які завжди необхідні дітям.

Цей центр був створений ще у 2000 року батьками, які зустрілися з проблемами неготовності наших структур допомагати дітям з порушеннями розвитку. Метою діяльності ГО "Родина для осіб з інвалідністю" є розвиток системи підтримки осіб з інвалідністю та їхніх сімей від самого народження дитини, а також максимально підготувати їх до самостійного дорослого життя.

Для реалізації цієї мети при ГО створено Центр надання соціальних послуг, де діти з комплексними порушеннями розвитку, молодь з психо-соціальною та інтелектуальною інвалідністю, а також члени їхніх сімей, можуть отримати соціальні послуги, які убезпечують осіб з інвалідністю від потрапляння у заклади інституційного догляду, гарантують їм соціалізацію та інклюзію в громаді, а також допомагають розвинути навички і знання необхідні у самостійному житті.

Більше про діяльність ГО «Родина для осіб з інвалідністю» ви можете знайти на сторінці організації у ФБ та на сайті.

Також заохочуємо відвідати сторінку Соціальні послуги в Центрі «Родина», де можна більше дізнатися про щоденну діяльність організації, а також сторінку Горнятко Доброти. Долучитися до допомоги дітям із ГО «Родина для осіб з інвалідністю» легко:

 • перерахувати благодійний внесок за реквізитами:

  ГО «Родина для осіб з інвалідністю», ЄДРПОУ 25745830

  АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)

  рахунок: № UA293052990000026005025011447

  Призначення: Благодійний внесок на статутну діяльність організації

 • придбати необхідні для дітей та центру речі

  миючі засоби, дитячі вологі серветки, рідке мило, підгузники, одноразові пелюшки, туалетний папір, рушники, засоби для чищення та ін.

Мы работаем:

Понедельник — Пятница
9:00 — 18:00

©2023 ООО НПО РИФ.
Все права защищены.
Торговая марка REEF принадлежит ООО НПО РИФ.